+48 71 34 09 192 info@intercultures.pl

Nasi Partnerzy

Intercultural Readiness Check®

Od ponad dwudziestu lat IBI wspiera międzynarodowe organizacje w analizowaniu i rozwiązywaniu ich międzykulturowych wyzwań. IBI we współpracy z jednym z wiodących uniwersytetów w Europie opracował Intercultural Readiness (IRC), aktualne i rzetelne narzędzie do oceny kompetencji międzykulturowej. intercultures jest głównym partnerem w dystrybucji IRC w Niemczech. Nasza rozbudowana sieć licencjonowanych trenerów umożliwia wykorzystywanie narzędzia IRC podczas doradztwa organizacyjnego, sesji coachingowych i szkoleń w różnych kontekstach. Dodatkowo wraz z IBI oferujemy indywidualnie dopasowane koncepcje wewnętrznych kursów certyfikacyjnych IRC.

learning.de

We współpracy z interpool HR, naszym partnerem strategicznym, oferujemy kompleksowe usługi pozyskiwania i oceny talentów międzynarodowych. Zorientowany na międzynarodową rekrutację i ocenę międzykulturową, interpool HR jest liderem w zakresie testowania umiejętności międzykulturowych oraz dostawcą szkoleń dotyczących przeprowadzania wywiadów, audytu, assessment i development centers w kontekście globalizacji, różnorodności i innowacji.

RShore

Firma RShore pomaga organizacjom, które chcą efektywnie prowadzić swój biznes w Indiach. Od roku 2011 ich unikatowy model doradztwa był testowany i dopracowywany tak, by dzisiaj mógł wspierać firmy w jak najpełniejszym wykorzystywaniu korzyści płynących ze współparacy z Indiami. Obszar działalności firmy RShore obejmuje działalność konsultingową z zakresu tworzenia Strategii Offshore, wsparcia i zarządzania procesami tranzycji, Zarządzania Projektami Offshore, Przyspieszania Wydajności i Facylitacji Współpracy Zespołów Globalnych. We współpracy z firmą RShore zapewniamy Rozwój Umiejętności Globalnych, Rozwój Globalnego Przywództwa oraz programy rozwoju przywództwa specyficznego dla kultury Indii. Razem z RShore ułatwiamy budowanie wzajemnych relacji z partnerami biznesowymi w Indiach.

Chcesz dowiedzieć się, co jest za zakrętem? Skontaktuj się z nami!